.

.

New
1pc Птица Врабец Силиконски Калапи рачно изработени Торта Фондан Десерт Алатки Камен Калапи за Торта Декорација

1pc Птица Врабец Силиконски Калапи рачно изработени Торта Фондан Десерт Алатки Камен Калапи за Торта Декорација

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Добро да се направи марципан,бисквити, колачи,пусти ,колачи за свадба и било која страна.Совршен за sugarcraft, фондан, колачи, заболување на паста, petal паста, занает глини, марципан DIY готвење и сл.Не-стап површина,потоа притиснете го клипот за да ја извадите шема.Metarial : Храна одделение силиконски, направени од храна одделение материјал, обезбедување на вашето семејство сосема безбеден.Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење, птица.Спецификација : птица : 10.4x4.3x4.9cm Боја : Како на сликите покажуваат Пакување листата 1pcs* Силикони Molds Package Including1 * Силиконски Калапи.

Останатите карактеристики

bird :
10.4x4.3x4.9cm
Color:
As pictures show
Packing listing :
1pcs* Silicone Molds :
Package Including :
1 * Silicone Molds :
Обновено

Слични понуди