.

.

New
Домашно милениче Круг Мат Петел Кокошка Хранење Мат Шарени за Домашни Кучиња, Мачки Кревети 39.4x39.4in

Домашно милениче Круг Мат Петел Кокошка Хранење Мат Шарени за Домашни Кучиња, Мачки Кревети 39.4x39.4in

DEN 623.52

Тековен
Во продавницата

Три големини се достапни : 27.6x27.6 / 31.5x31.5 / 39.4x39.4 IN (70x70 / 80x80 / 100x100cm).Единствена еден двострано печатење шема, на различни теми, шарени и светли, може да се фати очите на бебињата и децата, како и подобрување на нивните когнитивни интерес.Двострано не се лизга дизајн, рампа е исполнет со еластична памук, ја апсорбира водата, на пената е деликатна, не топка, не исчезнат, е многу мека, и не ќе му наштети на децата на кожата.Овој круг мат е многу погоден за бебе соба, детската соба, playroom, тоа е совршен индексирање мат и шатор мат.Таму ќе биде набори по круг мат е укината, и тоа ќе потрае некое време да се опорави.Ако ви треба да го чувате тоа, ве молиме да се одвиваат тоа.Избегнувајте машина за перење, ве молиме избришете со влажна крпа.Круг област килим не се лизга мека бебе да ползи килим шатор мат playroom расадник соба килим.Материјал : полиестер, водоотпорен.Големина : 70x70 / 80x80 / 100x100cm.Тежина : 210/260 / 390g.Карактеристики : ❤ На пената на килим е исклучителна, не може да си дозволи топката, и да не избледи. ❤ Двострано анти-пропадна, пластични дното дизајн, цврст стисок способност, нема да се лизга далеку лесно. ❤Внатрешноста на предниот е исполнет со висока густина меморија еластична памук, која е мека и еластична, и може добро да ја заштити безбедноста на децата. ❤Уникатен еден двострано печатење на обрасци, на различни теми, шарени и светли, може да се фати очите на бебињата и децата, како и подобрување на нивните когнитивни интерес. ❤На килим е погоден за бебе соба, детската соба, игра соба, студија соба, тоа е совршено бебе да ползи мат и шатор мат. ❤Подот мат исто така, можат да бидат ставени под масичката или мали јадење седиште.Било која позиција во домот може да се обезбеди убава декорација за секоја соба. ❤Ако не сте задоволни со мат сте го добиле, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да го стави на ред да се купи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди