.

.

New
Yuxahiugcww Мачка Кревети Супер Меки Долго Кадифен Топло Домашно Милениче Мат Симпатична Лесни Кинолошки Мачка Спиење Кошница Кревет Триаголник Меки Удобно Допир Миле?

Yuxahiugcww Мачка Кревети Супер Меки Долго Кадифен Топло Домашно Милениче Мат Симпатична Лесни Кинолошки Мачка Спиење Кошница

DEN 1274.40

Тековен
Во продавницата

●Милениче шатор кревет со отворен влез дизајн функција, Тие се безбедно и удобно во гнездо. ●Closed дизајн, домашни миленици може да биде скриени и целосен мир на умот. ●Облик е целосна и не ќе пропадне по долго време користење. ●Голем простор, масти мачки се достапни. ●Едноставна обликот, декорација на мебел.Материјал : кадифен+ Sponge Features : Елегантен/Топло Производ големина:40*40*37cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди