.

.

New
Yuxahiugcww Мачка Кревети Длабок Сон Мачка Мат Зима И Топло Мачка Ќебе Перница Полу-Затворени Милениче Кревет Вила Перат Куче Перници Кревет Троседот Мачка Додатоци

Yuxahiugcww Мачка Кревети Длабок Сон Мачка Мат Зима И Топло Мачка Ќебе Перница Полу-Затворени Милениче Кревет Вила Перат

DEN 1284.96

Тековен
Во продавницата

●Милениче шатор кревет со отворен влез дизајн функција, Тие се безбедно и удобно во гнездо. ●Полу-затворени дизајн е малку повеќе безбеден. ●Кожата-пријателски материјал, мека и удобна, да падне во љубов со спиењето. ●Висока еластичност, без колапс. ●Удобно материјал, мека ткаенина, голем простор.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди