.

.

New
Спорт Duffel Торба Цртан Филм Диносаурус Салата Торба Деца Патна Торба Викенд Торба 17.7x9x9in

Спорт Duffel Торба Цртан Филм Диносаурус Салата Торба Деца Патна Торба Викенд Торба 17.7x9x9in

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Лесен салата торба-спортска торба е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, која е мека, лесна, водоотпорен и издржливи.Спортска торба користи двојно патент дизајн, што е повеќе погоден за да се префрлите.Тоа е главната капацитет џеб за облека, крпи, toiletries, итн., и на страна џеб за лични предмети.Тој е опремен со водоотпорен перница за да ви помогне да посебна суво и влажно.Спортска торба има фиксен носење на рака и монтажни и прилагодливи на рака, која може да се користи како чанта или гласник торба.Оваа салата торба не само што не е многу погоден за излети, риболов или кампување, но исто така може да ви помогне да се спакуваат она што ви треба.Ако имате краток три или четири ден патување, исто така, може да се користи и како патна торба.Оваа спортска торба е целосно печатени, земајќи вас проштална да се монотоно бои и подобрување на чувство на модата и интерес.Specification Material : Оксфорд.Големина : 45x23x23cm/17.7x9x9in Weight : 0.4 kg Features The спортска торба е направен од високо-квалитет на Оксфорд ткаенина, која е мека, лесна, водоотпорен и издржливи.Детали Дизајн : спортска торба користи двојно патент дизајн, што е повеќе погоден за да се префрлите.Тоа е главната капацитет џеб за облека, крпи, toiletries, итн., и на страна џеб за лични предмети.Тој е опремен со водоотпорен перница за да ви помогне да посебна суво и влажно.Преносни-Shoulder The спортска торба има фиксен носење на рака и монтажни и прилагодливи на рака, која може да се користи како чанта или гласник торба.Multifunction This салата торба не само што не е многу погоден за излети, риболов или кампување, но исто така може да ви помогне да се спакуваат она што ви треба.Ако имате краток три или четири ден патување, исто така, може да се користи и како патна торба.Перење instructions Suggest се мијат со рака во ладна вода за да се избегне топла вода и машина.Ве молиме Note Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со највисок квалитет на производи и услуги.Ако нашите производи не се 100% задоволително за вас, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши тоа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди