.

.

New
Hoperay Патување Duffel Торба Количка за Салата или Багаж, Повеќе Бои

Hoperay Патување Duffel Торба Количка за Салата или Багаж, Повеќе Бои

DEN 287.76

Тековен
Во продавницата

На најлон блокови вода од впива во или надвор од торбата.Брзо спакувани во себе и лесно да се носат.Тоа е толку мал што би можеле да бидат зачувани насекаде. - Чевли Џеб е вода и мирис отпорни - да се користи како валканите алишта преграда, како и.Hoperay duffel торба е лесно да се свитка назад.Кога торба повеќе не е потребно само да се свитка тоа право назад во плоштадот,zip тоа и виола продавница на полица или на под шкафот.Оштетени куфер во средината на вашата посета?Уморни од плаќаат за прекумерна тежина трошоци?Доби понесени продавниците за подароци и сувенири?Зошто добие уште една гломазна багаж кога ќе може да ги има истите пространа превозникот минус тежина и најголемиот дел?Разноврсна и сигурен, го донесе насекаде како вашиот "сите околу" или "само во случај" торба.ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ:рака им овозможува торба да се менува во текот на багаж исправени се справи со цевка за Лесен Транспорт без Packable.МУЛТИ-ЦЕЛ:Hoperay Патување Duffle Торба за Салата,Спорт,краток Совет,шопинг торба или итни случаи. - Огради до супер мали и тенки за да ги собере внатре помали торби и салата гардероби.ДОБАР КВАЛИТЕТ:1.Стилски и функционален; таа нема да ве изневерам!Со трендовски бои за да изберете од, вашите кеси ќе биде полесно да забележиш.Патување во стил!Повеќе функционални детали можете да се потпираат на : - На Саќе Rip Stop ткаенина е издржлив и ќе се спротивстави на кинење - Висок Квалитет Corded патент.Тоа е патување суштински вие не треба да се остави без.Тоа може да биде вашиот спортска торба, шопинг торба, како и вашиот екстра куфер, или вашиот "спасување торба" за да се избегне прекумерна тежина ограничување. - Повеќе џебови се употребливи, укината или ширевте.На патентите се силни 2. - 2 се справи со ремени Совршен за вашата патна торба.Искуство удобноста на стрес слободни пакување и патување!Нашата Гаранција За Вас : Ако не сте 100% задоволни со duffle - Едноставно да Го Вратите За Целосна Наплата!Додади ја Оваа duffel Да Количката Сега Пред да се Кандидира Од Акциите.Тоа е совршен за секого во движење, не ја напушти домот без него!.ДОБРО ДИЗАЈНИРАНИ : Уникатен Трајни Најлон лесни само 9.Го спаси Денот Со Оваа Packable Патнички и Спортски Duffle За Сите Ваши Потреби.Добиете повеќе простор, но не и тежина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди