.

.

New
Свеж Бран Мирис Eliminator Спреј & Воздух Два, Не-Аеросол, Фина Магла, 8 мл.

Свеж Бран Мирис Eliminator Спреј & Воздух Два, Не-Аеросол, Фина Магла, 8 мл.

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Се тресат.Пресврт главата за да го отклучите.Depress копчето за нон-стоп спреј.Не дозволувајте до тој мирис е целосно исчезна.За време на зимските месеци, производот може да се пристигне замрзнати; овозможи 24hrs да одмрзнување. (За специјални материјали, како свила, тест за да се избегне забележување на т.н".).Свеж Бран е растителна основа состојки вклучуваат борови игла, вар, карамфил, anise, и cedarwood.Спреј природно мириса на овие растенија, но дека мирисот ќе исчезне брзо во воздухот, оставајќи вашиот простор едноставно мирис чист и свеж.Свеж Бран Спреј ги отстранува смрдеата веднаш користење на природни состојки—без груби хемикалии, нема маскирање мириси, и нема штетни состојки.Нашите природни воздух два спреј работи како мирис eliminator за куче и мачка мириса, како и миризби од чад, ѓубре лименки, и бањи.Исто така, работи како дезодорант и ткаенина бакшиш за чевли, плакари, облека, текстил, мебел, постелнина за домашни миленичиња, ранци, фитнес кеси, и се друго што треба да биде deodorized веднаш.Се задржи на воздухот е свеж во вашиот подрум или гаража премногу.Свеж Бран Спрејови се заработени Побезбеден Избор етикета ЕПА!Тие не се отровни, не-ГМО, и неопасен, и безбедно за луѓето, домашни миленици, и планетата.Не-аеросол спреј е biodegradable, и пакување се рециклира.Произведени во изгрејсонцето, Индијана.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди