.

.

New
Природни Воздух Два/Соба Мирис Спреј Полноќ Мирис, Морнарица, 6 мл.

Природни Воздух Два/Соба Мирис Спреј Полноќ Мирис, Морнарица, 6 мл.

DEN 1773.60

Тековен
Во продавницата

Направени од висока концентрација на етерични масла.Мирис на Профил : На дејствија и многу masuline мешавина на мошус, пачули, жалфија и навестување на махагони.Сребрен Тон Може да полноќ со сина етикета.Лесно да се користи спреј млазницата,.Нето тежина : 6 fl.оз.Природни Воздух Два / Соба Мирис Спреј ПОЛНОЌ Мирис, Морнарица, 6 мл.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди