.

.

New
ForPro Алуминиум Спреј Шише, Црна, Фина Магла Sprayer, Refillable, Употреба со Вода, Чистење Решенија, Етерични Масла, 8 мл

ForPro Алуминиум Спреј Шише, Црна, Фина Магла Sprayer, Refillable, Употреба со Вода, Чистење Решенија, Етерични Масла,

DEN 252.00

Тековен
Во продавницата

Увезени.Достава на оптимални резултати.Спреј Шише карактеристики фина магла Јапонски sprayer.For Pro Алуминиум Спреј Шише карактеристики фина магла Јапонски sprayer да овозможи оптимална прскање резултати.Тоа се вклопува удобно во рака и е совршен за употреба со вода, чистење решенија, и етерични масла.Течење-доказ капа нуди хаос-слободен прскање.For Pro Професионални Колекција се карактеризира со највисок квалитет, најдобра вредност, и најголемиот избор за професионалци и потрошувачите.Сите производи вклучуваат 100.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди