.

.

New
Мали Делови 311206HM303 18-8 Нерѓосувачки Челик Машки-Женски Навој Хексадецимален ќор-сокак, 5/16 Хексадецимален Големина, 3/4 Должина, 6-32 Тема Големина (Пакување од 5)

Мали Делови 311206HM303 18-8 Нерѓосувачки Челик Машки-Женски Навој Хексадецимален ќор-сокак, 5/16 Хексадецимален Големина,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет Димензии : 5 L 1 x H x 5 Winches.Пакет Тежина : 0.09 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 311206 HM303. 6-32 X3/4 #5/16 хексадецимален М-F standoffs нерѓосувачки челик.Овој производ е произведен од страна на Мали Делови.Овој производ е произведен во Кина.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди