.

.

New
VenusCelia Жените Флексибилни Поврзана со Рамни Чевли

VenusCelia Жените Флексибилни Поврзана со Рамни Чевли

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Ткаенина.Гумен ѓон.Се лизга на станот е лесно и исклучување.Стилски дизајн во секојдневен чевли.Изграден со слатки, комфор и лесен.Поместена insole прави да се чувствуваат удобно при одење или стоење цел ден.Погоден за повод : бизнис, секојдневен, танцување, да се облекува, канцеларија, стоење, одење, на работа, итн.Ќе бидете прилично во станови чевли од Venus Celia.Venus Celia Жените Лакови Танц со Рамни Чевли се меки и удобни,која се протега отпор и дише, цврсто со голема флексибилност.Едноставен дизајн со елегантни линии, совршено се вклопуваат нога, секогаш имајте на удобно за сите активности како на пример купување или одат на работа и др.Носат-отпор гумен ѓон со функција на пропадна отпор, прави да се полесни при одење.Широк јака прави чевли лесно да се стави на, додека рамен, флексибилен единствена прави за удобен чекор.На набори цветни детали носи женски талент.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди