.

.

New
PowerCoil 3500-HIT23 Рака Инсталација Алатка

PowerCoil 3500-HIT23 Рака Инсталација Алатка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Производителот гаранција може да не се применува.Се користи за инсталирање на Power Coil жица thead влошки.Машинско и Рачно инсталирање алатки се достапни.Automatic (автоматски) и Полу-автоматска инсталација на алатки се достапни.Важни информации при инсталирањето на темата за заклучување внесува : Тема Заклучување внесува НЕ треба да се инсталираат со користење на Стандардни Рака Алатка. За низок/среден волумен апликации пред-winder или mandrel инсталација алатка е препорачливо.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди