.

.

New
NailPRO 95/06SS 20 Ga 1/4 Нога x 1/2 Коронка од не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Жица Staples, 1000 Count

NailPRO 95/06SS 20 Ga 1/4 Нога x 1/2 Коронка од не ' Рѓосувачки Челик парична Казна Жица Staples, 1000 Count

DEN 441.84

Тековен
Во продавницата

Ве Молиме Потврдете Спојувач Компатибилност Пред Да Нарачате. 304 од не ' Рѓосувачки. 1/4". 1,000 се брои.Staples слични на Дуо-Брзо 5008 CSS & Spotnails 35504 SS НЕ ОДГОВАРА за СТАТИСТИКА STAPLERSOur Mini Pak производ линија е погодно пакуваат и голема за помали работни места.Не се купи повеќе отколку што треба, да се спречи отпад..цел на Mini Pak!Овие 1/4" должина на 304 Нерѓосувачки Челик рамен жица staples се 1/2" круна 20 колосек.Направени за да ги собере Duo-Брзо 5000 серија серија и слични staplers.Користете 304 Одделение од Нерѓосувачки Челик за надворешна употреба апликации за да се избегне fastener корозија и промена на бојата.Се препорачува за ACQ третираат граѓа, cedar и redwood.Секој Mini Pak содржи околу 1,000 staples.Апликации Вклучуваат : ACQ третираат граѓа, изолација, пареа бариери, куќа заврши, покриви почувствува, го прикажува знаци, низок напон жица.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди