.

.

New
Cadex 90/32SS Медиум Жица 90 Серија Staples, Нерѓосувачки Челик, 1-1/4-инчи, 32-милиметри, 5000 Пакет

Cadex 90/32SS Медиум Жица 90 Серија Staples, Нерѓосувачки Челик, 1-1/4-инчи, 32-милиметри, 5000 Пакет

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

18 мерач главен мерки 1 x 1.25 mm.Изработени од нерѓосувачки челик.Должина : 1-1/4-инчи, 32-милиметри.Количина : 5000 по пакет.На Cadex 90/32 SS медиум жица 90 серија staples, нерѓосувачки челик, 1-1/4-инчи, 32-милиметри, 5000 pack е 18 мерач нерѓосувачки челик цврстите со 32 mm (1-1/4") должина.За над 18 години, Cadex е посветен на инженеринг и продажба на највисок квалитет на пневматски алатки.Посветеноста да се дизајнира, посветеност на квалитет и внимание на деталите го стави Cadex како лидер во пневматски пазарот.Верувањето во градењето на највисок квалитет на алатка која е конструиран да работи со вас има управувано Cadex да се беспрекорно се интегрира форма и функција, создавање на трајни алатки кои не само што добро работат, но изгледа одлично премногу.Додадете овој неколку интуитивен карактеристики кои го прават секоја апликација полесно и имате суштината и посветеност на она што Cadex е.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди