.

.

New
CopperColor CC БИДЕ-Плус HiFi Аудио РКА Кабел Beryllium Сребро interconect Кабелот Пар 2m(6.65 ft)

CopperColor CC БИДЕ-Плус HiFi Аудио РКА Кабел Beryllium Сребро interconect Кабелот Пар 2m(6.65 ft)

DEN 10990.56

Тековен
Во продавницата

Цената е за еден пар на audiophile РКА interconnect кабли (2 РКА приклучоци 2 РКА приклучоци).Изолација : НИ Du Pont ТЕФЛОН.Диригент : Tantalum легури, sterling silver ;Структура : еден кристално бакарни легури кристал, една структура.Штит : алуминиумска фолија и бакар мрежа оклопна и анти-статички третман.Потекло : Легури диригент од Австралија или Чиле, изолација произведени од страна на Du Pont.Совети : Hi Fi аудио кабли треба ГОРАТ-ВО, генерално може да се добие подобар звук по 100 часа.Кога за прв пат почна да го користи тоа, звукот беше лошо, па дури и непријатен.Но, ве молам остатокот увери дека по 100 часа на употреба, ќе добие изненадување звук.Диригент : Tantalum легури, sterling silver Изолација : НИ Du Pont ТЕФЛОН.Конектор : РКА-СЕ Shield : алуминиумска фолија и бакар мрежа оклопна и анти-статички третман Структура : еден кристално бакарни легури кристал, една структура Потекло : Легури диригент од Австралија или Чиле, изолација произведени од страна на Du Pont Должина : 1 метар стандардна должина 100% Сосема Нов!!ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА !!!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди