.

.

New
ВЕРЕН SH-2 Топла Плоча Магнетни Stirrer со Двојна Контрола и 1 Инчен Промешајте Бар C3 - 110V

ВЕРЕН SH-2 Топла Плоча Магнетни Stirrer со Двојна Контрола и 1 Инчен Промешајте Бар C3 - 110V

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Едноставна Операција Овој лесен-за-користење магнетни stirrer може да се користи за училници, хемија, или експерименти.Научно-одделение hotplate магнетни stirrer со stepless мешање на брзина на прилагодување и брзо греење на елемент, оваа stirrer ви дава повеќе контрола над вашата тестирање, експерименти и лабораториски студии.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди