.

.

New
Darkyazi Трајни Малку Јака Нерѓосувачки Челик Куче Прилагодливи Милениче Обука Јака за Средни и Големи Кучиња

Darkyazi Трајни Малку Јака Нерѓосувачки Челик Куче Прилагодливи Милениче Обука Јака за Средни и Големи Кучиња

DEN 287.76

Тековен
Во продавницата

Медиум : се Вклопува до 19.6" вратот, за кучиња 20 - 35 кг.Нема потреба да се крик на куче или да ги казни тоа,Вие само треба да се повлече од обуката, јака и на куче ќе престане веднаш, обука јака е одлична за обука агресивни кучиња, кои е многу тешко да се справат со.Куче малку јака prongs се мазни и се заокружува да се осигура дека нема штета збор за вашето домашно милениче, додека сеуште се осигура дека тие ќе се повлече значително помалку додека пешачите.Домашно милениче обука јака стилски дизајн со метални тока зајакнува стабилност, нудат лесен и лесно исклучување во секунда.Prong обука јака одговараат за сите видови на куче, Можете да го отстраните и да додадете назад prong јака од јака како што е потребно за да одговара на вашите куче вратот.Darkyazi е основана во 2012 година и е околу 7 години.Darkyazi е професионална мат фабрика со исклучителна изработка и убаво печатени.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди