.

.

New
3D Пластични Стигнале Мобилен Телефон Екран Засилувач,Висока Дефиниција Телефон Екран Зголемувачот Носителот - 12 Инчен,Користете Висока Дефиниција Оптичка Технол?

3D Пластични Стигнале Мобилен Телефон Екран Засилувач,Висока Дефиниција Телефон Екран Зголемувачот Носителот - 12 Инчен,Користете

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% сосема нов и висок квалитет.Ултра-high-definition екран ви дава совршен гледање искуство.Го штити вашето око : се Користи висока дефиниција оптичка технологија за зголемување 3 пати на екранот на телефонот, ги Ублажува непријатност и визуелна замор предизвикан со фокус на малите екрани за долги периоди.Широк компатибилност : Погоден за сите мобилни телефони.Производот е едноставен и лесно да се носат, лесен во тежина, мала зафатнина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Овој телефон екран зголемувачот може ефикасно да се спречи екран одраз и намалување на притисокот врз вашите очи, што ќе ви овозможи да уживате во гледање или читање на вашиот паметен телефон.Добар избор кога треба да се види вашиот телефон за долго време.Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет. 2.Ултра-high-definition екран ви дава совршен гледање искуство. 3.Го штити вашето око : се Користи висока дефиниција оптичка технологија за зголемување 3 пати на екранот на телефонот, ги Ублажува непријатност и визуелна замор предизвикан со фокус на малите екрани за долги периоди. 4.Широк компатибилност : Погоден за сите мобилни телефони. 5.Производот е едноставен и лесно да се носат, лесен во тежина, мала зафатнина, погоден за надворешно, кампување, туризмот, рекреација и други места.Спецификации : Тип : Мобилен Телефон Екран Засилувач Применливи За Сите Модели : Да Екран Со Големина : 12 Инчен Материјал : Пластични Боја : Црна, Бела(Изборен) Димензии : Виткање : Прибл.23.5x14.5x6 cm / 9.25x5.51x2.48 инчи Скалирање : Прибл.23.5x14.5x12 cm/ 9.25x5.51x4.72 инчи Пакет Листа : 1 x Мобилен Телефон Екран Засилувач 1 x Ткаенина за Чистење 1 x Прирачник.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди