.

.

New
Таблета Перница Стојат,Мулти-Агол Мека Перница Круг се Залагаме за падовите,Таблети,eReaders,паметни телефони,Книги,Списанија,Компатибилен со iPad Про 9.7, 10.5,12.9 Воздух Ми

Таблета Перница Стојат,Мулти-Агол Мека Перница Круг се Залагаме за падовите,Таблети,eReaders,паметни телефони,Книги,Списанија,Компатибилен

DEN 945.60

Тековен
Во продавницата

❤️❤️【Гледање Агли】 : да Се чувствуваме удобно, тогаш нека перница круг стојат работиме на одржување на вашиот таблет или книга во најдобар агол за вас.Rotate тоа за 3 различни агли на гледање за секој читање позиција и промена на осветлувањето : скутот, седи исправено, или лежи рамно!!. ❤️❤️【2020 Нов Дизајн】 : Триаголник димензионална форма, пред правоаголна перница, Мали џебови на двете страни за лесно складирање на додатоци како што се слушалки, перо пенкало, полнење кабел, итн. ❤️❤️【Премиум Материјалот】 : Изработени од памук, лен и, телото мека перница нуди удобно проширена употреба на вашиот Подлога, ebook читач.Лесни, но цврсти доволно да се одржи вашите уреди. ❤️❤️【Надградба Стил】 : таблета перница Стојат, исто така, на втората генерација на нови надградби, со метални протези, може да се подигне на визуелната висина на телефон или таблет, што ќе ви овозможи да се види поудобно. ❤️❤️【Лесен за Употреба】 : Само место за вашите уреди на стојат, се движат од кујнската маса за вашето работно биро, дневна стол, кревет или дури и да автомобил за удобно забава во движење.Компатибилен со повеќето таблет до 11 ВО.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди