.

.

New
YYDMBH Таблета Перница Стојат Универзална Таблета Носителот Застане за Кревет,работна Маса,1.75 м|1.4 m Рака Кат Планината се Залагаме за 4-13.5 инчен Телефон Таблета (Боја :

YYDMBH Таблета Перница Стојат Универзална Таблета Носителот Застане за Кревет,работна Маса,1.75 м|1.4 m Рака Кат Планината

DEN 2174.40

Тековен
Во продавницата

Десктоп застане за таблет може да се одржи на вашиот паметен телефон или таблет на удобно агол, идеални за гледање видеа, читање, снимање, пребарување на интернет, facetime повик и повеќе.Направени од цврст материјал, овој таблет ќе застане не тетеравење кога седи на вашиот мобилен телефон за.Елегантен дизајн обезбедува удобно рака се чувствуваат.Одлично за ИПА, таблети, Е-читачи, паметни телефони, списанија, книги и повеќе од тоа!.ТАБЛЕТ и ТЕЛЕФОН ДВЕ ВО ЕДНО : Клипот опсег за мобилни телефони / таблети : 4-13.5 инчи,на телефон и таблет заградата поддршка повеќето паметни телефони и рамни панел.ФЛЕКСИБИЛНИ ЗДРАВ : Метални телескопски стап,силна и стабилна поддршка,не е лесно да се скрши,метална цевка,цврсти и слободно да се наведнувам,не е лесно да се наведнувам,стабилна основа за поголема стабилност.Лесно проп до сите електронски уреди и печатени материјали за убаво hands-free агол на гледање со овој мулти-агол мека таблета застане.Спецификација : Материјал : Јаглероден челик + ABSApplicable опрема : 4-13.5 инчи телефон/table Total висина : 1.4 M,1.75 MNet тежина : 2.6 кг,5.3 kg Package Вклучува : 1 X Кат stand1 X Clip Balance на гравитацијата дизајн и здрав структура за поддршка на екранот допирајќи стабилен кога уживајте во вашиот гледање искуство.Функционалниот дизајн ќе те спаси многу простор и да се направи тоа лесно да се носат.

Останатите карактеристики

Material:
Carbon steel + ABS
Applicable equipment:
4-13.5 inches phone/table
Total height:
1.4M,1.75M
Net weight:
2.6kg,5.3kg
Package Includes:
1 X Floor stand :
1 X Clip :
Balance of gravity design and sturdy structure support screen touching stable when enjoy your viewing experience. :
The functional design will save you plenty of space and make it easy to carry . :
Обновено

Слични понуди