.

.

New
Часовникот Количка За Телефонот Носителот Таблета Стојат Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Биро Додатоци

Часовникот Количка За Телефонот Носителот Таблета Стојат Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Биро Додатоци

DEN 503.76

Тековен
Во продавницата

Оваа прилагодливи мобилен телефон десктоп застане е изработен од пластика + алуминиумски легури + акрилик печ.Количка за телефонот стојат, лесен за носење, многу погоден за патување.Оваа прилагодливи десктоп телефон носител е компатибилен со сите 4-13 инчен паметни телефони, таблети и е-читатели.Прилагодлив, многу практично, може да се прилагоди на висината според различни гледање потреби, за да ви овозможат удобно визуелно искуство.Три бои и различни слатки и персоналните модели се достапни за вас за да изберете од.Овој мобилен телефон носител е и практичен и декоративни, и е-мора да има додаток за паметни телефони и таблети.Од суштинско значење предмети за патување и секојдневниот живот : Со овој мобилен телефон носителот, може да се види симне филмови на авион или во автомобил.Со тоа, вашиот живот ќе ви биде полесно и поудобно.Ако имате било какви прашања во текот на купување на овој производ, можете директно да ја контактирате нашата служба за корисници.Ако ви треба овој производ итно, ве молиме, изберете ја забрзана испорака на услугата.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди