.

.

New
Убава Sunflowers Љубов Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни Телефони

Убава Sunflowers Љубов Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Таблета Биро Носителот Компатибилен со Сите Паметни

DEN 407.76

Тековен
Во продавницата

Материјал Опис : Пластични + Алуминиумски Легури + Акрилик Печ.Стилски и стабилна таблета држачот за маса, кревет и канцеларија.Прилагодливи мобилен телефон стојат одговара за Lectrus таблети, таблети, мобилни телефони, итн.Прилагодливи мобилен телефон стојат носителот и таблет стојат може лесно да се прилагоди на повеќе агли на гледање врз основа на вашите потреби.Земете го со вас everwhere одите и ставете ја на кревет, работна маса, дом, канцеларија.Овој телефон носител е совршен придружник за патување, само да се повлече од заградата на задната страна за да се види симнат филм на авионот.Со тоа, вашиот живот ќе ви биде полесно и повеќе преносни.Овој мобилен телефон носителот има широк спектар на користи и прекрасни дизајни.Тоа е совршен подарок.Изборот на прилагодливи мобилен телефон носителот на Божиќ, Нова година, и партиите ќе биде најголема грижа за пријатели и семејство.На прилагодливи десктоп телефон носител е компатибилен со сите 4-13 инчен паметни телефони, таблети и е-читатели.Може да се користи како добар одмор подарок.Оваа големина на податоци е нормална последица на различни мерни методи.Грешката е во опсег од 0.5-1cm.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди