.

.

New
Мама Мечка Три Малечки Флорални Руменило Розова Акварел Симпатична Подарок PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони & Таблети

Мама Мечка Три Малечки Флорални Руменило Розова Акварел Симпатична Подарок PopSockets PopGrip: Swappable Зафат за Телефони

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Дизајн карактеристики на Мама Мечка проследено со нејзините три бебе мечка младенчиња, момчиња или девојки, украсена со пастел, акварел корални праска цвеќиња и жолта геометриски облик на руменило розова акварел печати.Совршен подарок за секоја мајка која има три деца или очекуваат мајка за Денот на Мајката или Божиќ.Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности. (Не се компатибилни со Apple Mag Safe безжичен полнач или Mag Safe паричник.).Проширување застане за да се види на видео записите, да ги преземе група фотографии, Face Time, и Skype handsfree.Напредни лепило ви овозможува да се отстрани и да се смени неговата позиција на повеќето уреди и случаи.Answer : ___________________________ Note : не Ќе се држи до некои силикони, водоотпорен, или високо текстура случаи.Работи најдобро со мазна, тешко пластични предмети.Ќе се придржуваат до i Phone 11, но не и да i Phone 11 Про ниту i Phone 11 Pro Max без соодветен случај.Дизајн карактеристики на Мама Мечка проследено со нејзините три бебе мечка младенчиња, момчиња или девојки, украсена со пастел, акварел корални праска цвеќиња и жолта геометриски облик на руменило розова акварел печати.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди