.

.

New
Fstrend Булчински Свадба Коса Чешел Сребро Светкавиот Rhinestones Страна Чешли Кристали, Бисери Цвет Невестата Hairpieces Прекрасни Коса Додатоци за Жени и Девојчиња (Злато)

Fstrend Булчински Свадба Коса Чешел Сребро Светкавиот Rhinestones Страна Чешли Кристали, Бисери Цвет Невестата Hairpieces

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★Свадба коса чешел изработен од легура жица, бисер и кристал. ★Свадба коса чешел околу големина : 3.2 *за 3,9 Инчи (8.1 * 10.2 cm);рачно изработени објект. ★100% рачно изработени косата со чешел за свадба партија, матурска и други специјални прилики. ★Свадба коса чешел може да биде лесно да се обликувани за да во било која фризура,Стил оваа чешел на страна или како задниот дел за да се заврши вашата свадба ден изглед. ★Внимание : Големина може да се 2cm / 1 инчен неточноста поради рака мерење ; Боја може да бидат малку различни, поради следат, ви благодариме за вашето разбирање!.Боја : Злато.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди