.

.

New
BERYUAN Жените Големи Косата со Чешел Сребрена Свадба Кристал Кристал Цвет Свадба Коса Додаток Бисер Партија Headpiece за Невестата Деверуша Девојки Подарок за Неа (сребр?

BERYUAN Жените Големи Косата со Чешел Сребрена Свадба Кристал Кристал Цвет Свадба Коса Додаток Бисер Партија Headpiece

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

♥Жените рачно изработени објект. ♥Боја : Сребро.Димензии : 30cm*15cm(11.81*5.90"). ♥Мода накит на косата додаток Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници.❴ ♥ ПРИЛИЧНО ПОДАРОК ♥ ❵ Овие убава коса додатоци за жени и девојчиња се совршени како подарок за божиќ, нова година, роденден, денот на вљубените, ангажирање, ветување, свадба, годишнина, ден на мајката, одговара на дом и партијата.,итн. ♥Рачно изработени модни додатоци, добредојдени да се прилагодите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ако сакате други бои,исто така, се чувствуваат слободни да ме контактирате,ќе добиете она u сакате брзо.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди