.

.

New
H96 Max RK3566 Андроид 11.0 ТВ Кутија RK3566 4GB 32GB Set Top Кутија Двојна WiFi и Bluetooth 4.0 1000M LAN 4K H. 265 Media Player со i8 Безжична Тастатура

H96 Max RK3566 Андроид 11.0 ТВ Кутија RK3566 4GB 32GB Set Top Кутија Двојна WiFi и Bluetooth 4.0 1000M LAN 4K H. 265 Media

DEN 2159.76

Тековен
Во продавницата

H96 Max Smart TV Кутија со Андроид 11.0 OS.Rockchip RK3566 Quad-Core ARM Cortex A55; графичкиот процесор : ARM Мали-G52-2 EE. 4 K VP9 Видео декодер, H. 265/H. 264 видео декодер, 1080 P други видео decoders; USB3.0, HD2.0; Поддршка 2.4 Г. H96 Max Андроид Кутија со користење на lastest Двојна WIFI 2.4 GHz и 5.8 GHz Bluetooth 4.0 Изгради во, Поддршка 10/100/1000 M Етернет LAN.поддржува 4 GB DDR3 RAM и 32 GB e MMC ROM.ви дава повеќе простор за да уживате во вашата забава.Поддршка глувче и тастатура преку USB; да се Изгради во BT Глас Далечински Управувач; Поддршка на 2.4 GHz безжична глувче и тастатура преку 2,4 GHz USB dongle.Спецификации : Модел : H96 Max ПРОЦЕСОРОТ : RK3566 Quad-Core 64bit Cortex-A55 графичкиот процесор : Мали-G52-2 EE оперативен СИСТЕМ : Android 11.0 SDRAM : 4 GB DDR3; БЛИЦ : EMMC 32 G Напојување : DC 5 V/2 A Моќ Показател (LED) : Моќ : blue; екранот во Мирување : Црвена Поддршка формат на Декодер : H. 265 до 4096x2304 @ 60fps; VP9 до 4096x2304 @ 60fps; VC1 до 1920x1080 @ 60fps; MPEG-4 до to1920x1080 @ 60fps Поддршка Медиа формат : vi/Ts/Vob/Mkv/Mov/ISO/wmv/asf/flv/dat/mpg/mpeg Поддршка Музика формат : MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/ДДП/HD/FLAC/МАЈМУН Поддршка Слика формат : HD JPEG/BMP/GIF/PNG/TIF HDR : HDR10 и HLG режими на USB-домаќин : 1 High speed USB 3.0,1 USB 2.0 читач на картички : ТФ картички HDD датотечниот систем : FAT16/FAT32/NTFS Поддршка Превод : SRT/SMI/SUB/SSA/IDX+USB High Definition видео излез : 4 K (4096x2160 пиксели) OSD тип на јазици : англиски/француски/германски/шпански/италијански/ etc мултилатерални јазици LAN : Ethernet : 10/100/1000 M,стандардни RJ-45 Безжична : Wi Fi 2.4 G/5 G, 802.11 a/b/g/n/ac BT : 4.0 Глувчето/ Тастатура : Поддршка глувче и тастатура преку USB;Поддршка на 2.4 GHz безжична глувче и тастатура преку 2,4 GHz USB не-gle HD : HD 2.0 за 4k @ 60 Hz 3 D : 3 D видео формати AV : Поддршка SPDIF : Поддршка за Софтверски Спецификации Мрежа Функција : Vudu,Skype разговор,Picasa,Треперење,Youtube,Facebook, Онлајн филмови,итн Друга функција : Слободен Интернет пребарување,илјадници android апликации,многу видови на игри,итн.Сертификација : CE,FCC,ROHS Додатоци : Моќ адаптер,HD кабел,упатство ,далечински Опција : Поддршка глувче и тастатура преку USB;Поддршка на 2.4 GHz безжична глувче и тастатура преку 2,4 GHz USB не-gle Пакет се вклучени : 1 x H96 Кутија;1 x HD кабел;1 x IR-Далечински;1 x адаптер (САД/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА Приклучок); 1 x Прирачник за Корисникот.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди