.

.

New
Yuanl Усна Чистење,Усна Exfoliator, Природни Усна медицински Третман за Израмнување, Климатизација Усни - Лесно Да се Примени, ги Отстранува Сува, Подсечен Кожата

Yuanl Усна Чистење,Усна Exfoliator, Природни Усна медицински Третман за Израмнување, Климатизација Усни - Лесно Да се Примени,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Мазна Lip Balm : Само еден на овој климатизација усна за нега на листовите на вашите усни се изедначи и се обновува во текот на целиот ден долго.Нашата усна хидрантни маска ќе ги задржи вашите усни убаво мека.Нежна ексфолијација : ова усна exfoliator третира и smooths усните за условени и да се ревитализираат, се чувствуваат.Како да го користите : Однесуваат нашите усна маска пред спиење за поправка и подмладување на усните, додека спиеш, па ќе се разбуди да се изедначи, moisturized усните.Мазна Lip Balm : Само еден на овој климатизација усна за нега на листовите на вашите усни се изедначи и се обновува во текот на целиот ден долго.Оваа климатизација нежно exfoliates усните за да Се ослободи од сува, подсечен кожата Како да го користите : Нежно тријте усна exfoliator над вашите усни во мали, кружни движења.Ги отстранува мртвите клетки на кожата, појаснува attenuates површина дамки & салда тонот на кожата компоненти лесно се апсорбира од страна продира длабоко во кожата.Ги отстранува мртвите клетки на кожата, појаснува attenuates површина дамки & салда тонот на кожата компоненти лесно се апсорбира од страна продира длабоко во кожата.Се применуваат нашите усна маска пред спиење за поправка и подмладување на усните, додека спиеш, па ќе се разбуди да се изедначи, moisturized усните.информација за производот : Име : кафе Усна Чистење Нето содржина : 10 G рок на траење : 3 години Големина : 8x2x2cm Производи вклучуваат : Усна Чистење x1.Сите Природни : Чувајте ги вашите усни хидриран - Нашите plumping усна маска јагода содржи екстракт да придавам влогови на вашата целата уста и да се создаде убава светлина и природна боја.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди