.

.

New
Вера Бредли Жените Softside Возен Куфер Багаж

Вера Бредли Жените Softside Возен Куфер Багаж

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

100% Полиестер.Увезени.Полиестер обвивка.Патент затворање.ПАКЕТ СО СТИЛ Веднаш до вашиот bestie, ова може да биде вашиот омилен туристички придружник - ова многу сакаше компактен патување парче е лесен и карактеристики вртливата двојно тркала & a telescoping се справи.ESSENTIALS на дофат НА ВАШИТЕ ПРСТИ надворешноста има две поштенски џебови - идеален за чување на вашиот паричник, телефон, материјал за читање, или закуски да ги задржи брзо да пристапите но, надвор од очите.Да се НАПРАВИ ПАТУВАЊЕ ЛЕСНО главната преграда карактеристики 1 лаптоп ракав, 2 mesh се лизга џебови & 2 zip џебови - многу простор да се спакуваат за брзо патување или долго оклопни.СТИЛСКИ & ГОЛЕМИНА ПРАВО Мала Фабрика куфер мерки 22 инчи висок, 13 инчи широка, & 9 инчи длабоки - со 4 лесно-планирам двојно тркала за 360 степени мобилност, овој куфер е сигурен да биде вашиот омилен туристички придружник.Нашите quilted памук е шарени и лесни Носат како crossbody или појас торба Надворешните карактеристики 1 пред zip џеб и скриени zip џеб на назад Д-прстен за копчиња на врвот на рака Пренослив рака extender Zip затворање Машина за миење студено нежни циклус се Користи не-хлор кајгана како што е потребно линија сува.Вера Бредли е вашиот назад на училиште дестинација!Нашите врати пакети се совршени за назад во училиште, на работа, и патување, вклучително и ранци за мажите, ранци за жените, ранци за девојки, и ранци за момчиња.Нашите bookbags имаат многу на организацијата, без разлика дали сте шопинг за голем ранец или мини ранец.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди