.

.

New
Autobrite Директни Точно Тоа Сечење Место Подлога, Портокал, 80 мм

Autobrite Директни Точно Тоа Сечење Место Подлога, Портокал, 80 мм

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Развиена и дизајниран за лесно машина за полирање систем.Отворете клеточна структура со оптимални перформанси.Центрирање дупка и намалување на триењето топлина.Двојна акција полирање влошки специјално дизајнирани за нашите DA3 полирање машина неодамна беше развиена за да се даде брзо, лесно и ефикасно резултати секое време.Новиот "точно тоа' систем е роден да се направи машина за полирање лесно, низок ризик и ефикасни заедно со боја кодирани влошки и полирање кои работат совршен заедно да се отстрани вртат знаци, гребнатини, бафер патеки и holograms.Новиот "точно тоа" спектар систем во комбинација со нашата точно тоа спектар на полирање го прави најдобар полирање систем на располагање.Точно тоа влошки се изработени од високо квалитетни германски пена, специјално конструиран за зголемувајќи, полирање, а по завршувањето на сите модерни бои бои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди