.

.

New
Кат Сушење Рек Храбар Нерѓосувачки Челик Сушење Рек Затворен Мултифункционален Airfoil Сушење Рек Отворено Облека За Сушење Рек Дома Спалната Соба Сушење Багажник

Кат Сушење Рек Храбар Нерѓосувачки Челик Сушење Рек Затворен Мултифункционален Airfoil Сушење Рек Отворено Облека За Сушење

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

★ Триаголник поддршка рамка, стабилна структура, цврста врска, стабилна поддршка, големи носивоста.Тип : Кат-монтирани сушење рек////Материјал : алуминиум легура//Големина : како што е прикажано//Должина : како што е прикажано//Дали да се свитка : Yes.Таа е погодна за внатрешна / надворешна сушење, заштеда на простор и лесен за складирање.Може да прими голема количина на облека, повеќе удобен и удобно да се користи.Дебел метал материјал, силна носивоста, постабилна и издржливи.Производ избор·Високо-квалитетни материјали, едноставен изглед, стабилен и сигурен, не е лесно да се тресат, силна отпорност на абење, добредојдени да се купи.Име на производ : облека rack Type : Кат-монтирани сушење rack Material : алуминиум alloy Size : како shown Length : Должина : како shown Whether да се свитка : Yes Number на слоеви : две layers It е погодна за внатрешна / надворешна сушење, заштеда на простор и лесен за складирање.Може да прими голема количина на облека, повеќе удобен и удобно да се користи.Дебел метал материјал, силна носивоста, постабилна и издржливи.Свитлива, лесен за користење, лесен за чување, да се зачува простор.Совет : ве Молиме проверете ја големината на производот внимателно, така што ќе може да се користи за подобро дома.Ако имате било какви прашања во врска со користењето на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди