.

.

New
Kimble Тип III Сода-Варовник Стакло Јасно Широк-Устата Прави Еднострано Тегли со Tinfoil Капа Лагер, Капацитет 8oz (Случај на 24)

Kimble Тип III Сода-Варовник Стакло Јасно Широк-Устата Прави Еднострано Тегли со Tinfoil Капа Лагер, Капацитет 8oz (Случај

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Тип На Производ : Тегла.Објектот Пакет Димензија : 48.514 Cm L X 27.94 Cm W X 18.796 См Х Точка Пакет Тежина : 12.5 Lbs.Земја На Потекло : Сад.Теглите функција на широк-устата дизајн за ефикасна додавање и отстранување на содржина.Чисто стакло овозможува лесно гледање на содржината.Направени од Тип III сода-варовник стакло.Располагање со или без црна фенолни затворачи.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди