.

.

New
MoKo Водоотпорен Телефон Торбичка Носителот [4 Pack], Подводни Телефон Случај Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone 13/13 Про Max/iPhone 12/12 Про Max/11 Про Max, X/Xr/Xs Max, Samsung S21/S10/S9, Заб?

MoKo Водоотпорен Телефон Торбичка Носителот [4 Pack], Подводни Телефон Случај Сува Торба со Lanyard Компатибилен со iPhone

DEN 335.76

Тековен
Во продавницата

КОМПАТИБИЛНОСТ -Компатибилен со i Phone 12/i Phone 13/i Phone 12 про max/i Phone 13 про max.Се вклопува уреди до 7" дијагонала.Дополнителен простор за складирање на кредитни картички, лична карта, пари, монети и други предмети, додека игра на отворено спорт.IPX8 ЗАВЕРЕНА - Супериорен водоотпорен заштита.Нуди водоотпорен / snowproof / dirtproof заштита на вашиот уред додека одржување на целосен екран на допир за функционалност.ЕКРАН-ДОПИР СЕНЗИБИЛИТЕТ - Транспарентно windows на двете страни им овозможи целосен екран на допир за функционалноста на фотографија или на проверка на пораки на леснотија. ◆НЕ поддржува Допир ID / отпечаток идентификација. ( Не поддржува допир функционира под вода ).ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА - Лесни Polyvinyl хлорид (ПВЦ) обвивка со едноставна snap и кодот за пристап, да ги штити вашиот уред од вода, снег, прав и нечистотија.ПОШИРОКАТА РАКА - Дизајниран со ремен кој е поширок од други нормално рака на пазарот.Повеќе удобен за носење и не е лесно да се испреплетуваат.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди