.

.

New
FirstMate Жито Слободни Ограничен Состојка Сува Мачка Храна, 10 Фунти, Пилешко Оброк со Боровинки

FirstMate Жито Слободни Ограничен Состојка Сува Мачка Храна, 10 Фунти, Пилешко Оброк со Боровинки

DEN 580.80

Тековен
Во продавницата

Жито-бесплатно, ограничен состојка сува мачка храна.Идеален за мачки и мачиња на сите раси, големини и возрасти.Направени од слободен работи, кафез-слободен пилешко како еден месо протеини.Оваа суровост-слободен сува мачка храна е бесплатно на било грашок, лен, и риба, што го прави идеален за мачки со нестабилност.Направен во Канада.Возраст спектар опис : Бебе.Нашите Пилешко со Боровинки сува мачка храна користи слободен работи, кафез-слободен пилешко како еден месо протеини со голема вклученост на боровинки за нивната антиоксидантна бенефиции.Оваа формула е идеален за мачки и мачиња на сите фази на животот, секојдневно хранење и нестабилност.Оваа формула е бесплатно на било грашок, лен, и риба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди