.

.

New
Ruiandsion 10pcs BAY9S H21W LED Сијалица 24V Супер Светло 5050 9SMD Чипсет LED Копија Обратна Светилки Сијалица,Бела

Ruiandsion 10pcs BAY9S H21W LED Сијалица 24V Супер Светло 5050 9SMD Чипсет LED Копија Обратна Светилки Сијалица,Бела

DEN 599.76

Тековен
Во продавницата

1.Пакет содржина : 10pcs BAY9 S 24 V 5050 9 SMD Чипсети LED светилки.Не-поларитетот. 2.Крстот Референца за BAY9 S H21 W 64136 светилки;Големина : 34mm*10мм(L*W). 3.Примена : Копија Светлина,од Страна на Маркерот Светлина, Табличка Светлина,Обратна Светлина, Читање Светлина,Индикатор за Светло, итн. 4.Гаранција : Ruiandsion Гаранција 1 година од датумот на купување.Гаранција тип : Замена или замена. 5.Ве молиме проверете ги вашите возила сопственици на manual (рачно) или оригинални сијалица да се потврди сијалица големина пред ставање на ред.Спецификации : Модел : BAY9 SColor : White Size : 34mm*10мм(L*W)Лумен : 180lm Voltage : 24 VChip : 5050 LEDLED Количина : 9 Led диоди по bulb Polarity : Не-Polarity Lighting Агол : 360 degree Working Температура : -40-+75 degree Service Живот : 50,000 Часот Гаранција : 12 months Usage : Копија Обратна Светла,Читање Светлина etc Note : ве Молиме потврдете ја сијаличката база, пред ставање на ред.Лесна инсталација, без каква било измена треба, само plug &play Warranty : Ruiandsion Гаранција 1 година од датумот на купување.Гаранција тип : Замена или замена.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди