.

.

New
FZPJJNB Одговара За CHEVY ТАХО(2000-2006)LED Светлата Светилки 9005+9006 Висок/Низок Зрак ,Pack of 4

FZPJJNB Одговара За CHEVY ТАХО(2000-2006)LED Светлата Светилки 9005+9006 Висок/Низок Зрак ,Pack of 4

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ : Lastest CSP TX3570 led чипови со 6000 K кул бело светло ;300% посветла од вашите акции Халоген фарови.P4 технологија за да се обезбеди добра зрак шема без било темни дамки или нејасна светлина.МОЌЕН ТОПЛИНА ДИСИПАЦИЈА : Алуминиум топлина мијалник и 12,000 ВРТЕЖИ во минута Турбо вентилаторот за Ладење со висока ефикасност colling да се гарантира вашиот LED Светлата светилки во Текот 50,000 часот на брилијантен постојана светлина.Контрола на возачот има интелигентна контрола чип,може да се следи брзината на вентилаторот за оптимална топлинска заштита и ефикасноста и обезбеди широк напон,постојан струја IC.IP68 ВОДООТПОРЕН : Вода-доказ и топлина-заштитени со интегриран ладење чип и вентилатор за дисипација на топлина.Rainproof возачот, домување, и фан работи дури и во екстремни ситуации.Автоматско кратки-коло заштита.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Може да биде инсталиран во 10 минути.Не постојат.Не кондензатори.Без дополнителни инсталации.Plug and play.Овој производ е комбинација на висока зрак и ниска зрак + LED Магла Светилки,Со вграден возачот и CANbus подготвени дизајн,Погоден за CHEVY ТАХО , Многу погодна за инсталација, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со НАС.Опис : . 9005 (Висок Зрак) + 9006 (Ниска Зрак).Супер-Светли LED Светлата Сијалица. 360 Степени Прилагодливи Зрак Агол. 100 W/set 20000 LM/set 6000 K Белата.Функција : .Wattage : 50 W/сијалица.Lumens : 20000lm/set (10000lm/сијалица).Напон : DC9-32 V.Температура на бојата : 6000 K.Извор на светлина : Флип Чипови. 50.000 часа животен век.Апликацијата Совети : .Сијалица, големина : 9005 (Висок Зрак) + 9006 (Ниска Зрак) ,Ако вашиот модел ги исполнува нашата, можете да го инсталирате директно.Пакетот вклучува : . 1x Пар 9005/HB3 Висока Зрак. 1x Пар 9006/HB4 Ниска Зрак.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди