.

.

New
Замена на Сијалица за Crosley CG34700BDV - Компатибилен Crosley 8009 Сијалица

Замена на Сијалица за Crosley CG34700BDV - Компатибилен Crosley 8009 Сијалица

DEN 71.76

Тековен
Во продавницата

Замена Crosley CG34700 BDV Сијалица.Го Заменува Crosley 8009 Сијалица.Истата голема светлина загарантирана.Супериорен-направена filaments за долгорочната светлината.Квалитетот стакло и пакување така светилки ќе се појави во фабричка состојба.Спецификации : A15*85mm E26 120 V 40 W.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Компоненти бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Компоненти.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди