.

.

New
Сребро Четка Ограничен 1002 гп Светла Четка за Масла, Големина 4, Долга Рачка

Сребро Четка Ограничен 1002 гп Светла Четка за Масла, Големина 4, Долга Рачка

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Секој четка има долга мат-зелени се справи со тоа, се намалува сјајот и е завршено со еден софистициран, корозија-отпорни, бакар ferrule.Ние направивме една извонредна колекција на супериорен уметник четки.Оваа upholds животот на четка со намалување на брзината на вода штета.На ferrule е направен од бакар и обложени во crimped, triple-епоксидни бариера.Нашите наежвам уметник четки се создадени со природни биче коса.Ние почна како мал бизнис во подрумот на Dee Сребро куќа, и брзо се прошири.Запомнете да ги никогаш нема да ја напушти Гран при четка впива во било каква течност, бидејќи ова може да ја оштети справи.Ние им служи на уметници насекаде, нудејќи им на нашите супериорни производи во светот.Откако ќе имаат завршено сликарство седница, ги четкајте ги забите со крпа.НАШАТА ПРИКАЗНА : Сребро Четка Ограничена е главен снабдувач на парична казна уметник резерви во сад.МАСЛО БОЈА : Секој гп биче-наежвам четка е најдобра спарени со маслени бои.Нашите Гран-при серија е производ линија специјално приспособени за да одговара на потребите на уметници кои користат нафта бои.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди