.

.

New
Dolcevida Жените Атмосфера Velour Legging Висока Половината Buttery Мека Топло Сомот Водат Лесна Јога Панталона

Dolcevida Жените Атмосфера Velour Legging Висока Половината Buttery Мека Топло Сомот Водат Лесна Јога Панталона

DEN 455.76

Тековен
Во продавницата

95% Полиестер, 5% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.ЕЛАСТИЧЕН VELOUR ТКАЕНИНИ : комфор и стил на овие водат leggings нудат лесен сите-ден удобност.Совршен водат материјал да се спротивстави на вашето тело.Свилен мека velour од надвор, мазна на внатрешноста.SOFT & ТОПЛО : Ова velour жадувам е направен со супер меки и ласкави velour.Надградба од вашата стандардна leggings со овој луксузен водат velour конструкција за студените денови.СТИЛ : Висок половината сомот целосна должина leggings со еластична корселе.Широк корселе се наоѓа малку над половината за максимална удобност и покриеност.На inseam е 27.5-28.5-28.5 инчи за S-М-Л. ПРИЛИКИ : Пар нив со само едно копче за статистика, со преголеми tee за шопинг или lounging дома, или со еден резервоар врвот за тренингот и јога.Оваа опремени сомот legging е погодна за сите возрасти. 6 бои за да се исполнат различни преференци.Тоа е совршен подарок избор за Божиќ или Роденден.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди