.

.

New
luckxuan Табела Светилка Азија Акцент Табела Светилка Природни Jade Мермер Ноќни Светилка со Правоаголна Ткаенина Абажур за Дневна Соба и Спалната соба на Семејството Н

luckxuan Табела Светилка Азија Акцент Табела Светилка Природни Jade Мермер Ноќни Светилка со Правоаголна Ткаенина Абажур

DEN 14174.16

Тековен
Во продавницата

Ретро Кинески дизајн, рака-полиран круг jade декорација.Лен ткаенини сенка имаат подобар квалитет и издржливи.Тоа може да се мека светлина зрачење и помогне да се дистрибуираат светлина рамномерно, им даде на вашата спална соба мека на ѕвонење и спречување на замор на очите.Треба 2 парчиња E27 извор на светлина, блескаво сијалица, LED сијалица; двете безбеден и издржливи (не вклучувајќи извор на светлина).On-off приклучок за префрлување.Безбеден Избор за вас : кабелот и plug на сет на ноќни табела светилки се УЛ наведени, се национално признати за своите стандарди за безбедност.Поле на примена : дневна соба, трпезарија, спална соба, ходник, кафе, итн.Ова е најдобар избор за внатрешни работи осветлување, дома декорација, свадба подароци.Име на производ : Азија Акцент Табела Lamp Product материјал : Ткаенина абажур, жад светилка тело, Метал fittings Light код тип : E27 * 2 (со исклучок на извор на светлина)тип на Прекинувач : push копчето switch Rated моќ : 41 W (inclusive) -50 W (inclusive)Производ напон : 110 V-240 V (вклучувајќи)Опсег : спална соба, дневна соба, студија, ресторан, и сл.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Не вклучуваат ставки како што се маса светилки во производот фотографии.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Ве молиме оставете мала количина на грешка поради прирачник за мерење, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.По-Продажбата на Услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со оваа табела светилки, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди