.

.

New
Табела светилка на Децата Прекрасна Спалната соба на Ноќ Светлина Девојки и Момчиња Креативни Цртан филм Ноќни Лампи Читање lampA+

Табела светилка на Децата Прекрасна Спалната соба на Ноќ Светлина Девојки и Момчиња Креативни Цртан филм Ноќни Лампи Читање

DEN 1787.28

Тековен
Во продавницата

Смола материјал светлина тело, убава и издржливи, се чувствувате дебело, прекрасна животни.Бран dot моделот крпа сенка, не леплива прашина, лесна за чистење, моделирање на цврсти.Детска Соба Симпатична Спалната соба Цртан филм Табела Lamps Product Име : Табела lamp Size : 41 * 17cm Material : смола, cloth Number на извори на светло : 1 Light код тип : блескаво заштеда на енергија lamp Voltage : 111 V ~ 240 V (вклучувајќи го и)Светлина има светлосен извор : нема светлина source Craft : carving Light извор : E14 Irradiation област : 10㎡-15㎡Моќ : 21 W (inclusive) -30 W (inclusive)Достапен простор : дневна соба и спалната соба други.Стил : едноставен modern1.100% Нови производи ,Фабрика превозот, пакување плус дрво цврсти, остатокот увери купување.2.Ако постои штета, прво контактирајте со нас, ние ќе го користи најбрзиот решение за сите да се реши.3.Имајте на ум дека за да прикажете слики од различни држави (вклучите и исклучите)!4.Во рамките на мерење на грешка од 1-2cm е нормално!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди