.

.

New
Табела светилка Медитеранот Градина Спалната соба Студија Соба Деца Соба момче Ноќни lamphouse светилка за Читање lampA+ (Боја : Црвена)

Табела светилка Медитеранот Градина Спалната соба Студија Соба Деца Соба момче Ноќни lamphouse светилка за Читање lampA+

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Крпа сенка процес, внатрешниот жица заграда, за фиксна стапка форма.Смола светилка тело, светилникот моделирање база, издржливи, E27 * 1, без извор на светлина.Пастирски спалната соба на децата куќа кревет lamphouse lamp Product Име : Табела lamp Size : 41 * 31cm Material : смола, cloth Number на извори на светло : 1 Light код тип : блескаво светилка ЛЕР заштеда на енергија lamp Voltage : 111 V ~ 240 V (вклучувајќи го и)Светлина има светлосен извор : нема светлина source Craft : carving Light извор : E27 Irradiation област : 10㎡-15㎡Моќ : 31 W (вклучувајќи) -40 W (вклучувајќи го и)на Располагање простор : дневна соба и спалната соба други.Стил : Mediterranean1.100% Нови производи ,Фабрика превозот, пакување плус дрво цврсти, остатокот увери купување.2.Ако постои штета, прво контактирајте со нас, ние ќе го користи најбрзиот решение за сите да се реши.3.Имајте на ум дека за да прикажете слики од различни држави (вклучите и исклучите)!4.Во рамките на мерење на грешка од 1-2cm е нормално!.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди