.

.

New
Прилагодливи LED Осветлување за Квадратен Цврсти Дрвени База Ноќни Табела Светилка Рака Цртање Акварел Пролет Сет на Bunny на Велосипед со Велигден Flaxen Ткаенина Абажу

Прилагодливи LED Осветлување за Квадратен Цврсти Дрвени База Ноќни Табела Светилка Рака Цртање Акварел Пролет Сет на Bunny

DEN 1065.60

Тековен
Во продавницата

5.5"Wx5.5"Wx10"H. Употреба лен абажур, цврсто дрво светилка сопственикот.Националниот стандард lamp, E27 се користи.Конекторот е USB интерфејс, погоден за секое место.Вие не мора да се грижите за квалитетот на светилка.Со подобрување на луѓето, животните стандарди, ние секогаш придаваат големо значење на квалитетот на светилка.На светилки се најдобрите подароци за важни празници како Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Денот на Таткото, и родендени за семејство, пријатели, деца, љубовници, наставниците и соучениците.Употребата на светилка е UL-уверение прекинувач и приклучокот.Прекинувачот се наоѓа на кабелот за напојување.Далечинскиот управувач, може да се прилагоди на различни светла.Тој е безбеден и лесен за употреба.Погоден за детски соби, дневни соби, спални соби, кафулиња, ресторани, канцеларии и други места.Различни промени во осветлување може да се создаде различни топло и удобно ефекти.Опис:1.Светилка сопственикот големина е 4.7"Wx4.7"W, на абажур големина е 5.5"Wx5.5"Wx7.9"H, а вкупната висина е 10".2.Табела светилки ви обезбеди со различно осветлување опции, и можете да изберете вистинската светлина за она што имате намера да го направите. 3.Има ON/OFF Прекинувач со НАС приклучокот што го прави супер удобен како ноќни табела светилка.Место на врвот на ноќната, биро, или конзола табела за осветлување во софистициран стил. 4.Погоден за детски соби, дневни соби, спални соби, кафулиња, ресторани, канцеларии и други места.На светилки се најдобрите подароци за важни празници како Божиќ, денот на Благодарноста, Ден на Мајката, Денот на Таткото, и родендени за семејство, пријатели, деца, љубовници, наставниците и соучениците.Белешки : 1.Додека инсталирање светилка и крушка, ве молиме отсечени напојување. 2.Ве молиме осигурајте се дека видливоста е целосно инсталиран во база. 3.Ве молиме да ги споделите на ноќни табела светилка остане далеку од вода. 4.Големината се мери со рака, па така не може да има ±0.5 во грешка.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди