.

.

New
SDGSQHA Чиста Постелнина Hemstitch Табела Тркач, 13 x 72 Инчен, Природен Материјал Европската Лен, Машина Перат, рачно изработени Салон Шамија, Одличен Подарок Избор, Сива

SDGSQHA Чиста Постелнина Hemstitch Табела Тркач, 13 x 72 Инчен, Природен Материјал Европската Лен, Машина Перат, рачно

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Пакет : Пакување од 1 x Табела Тркач.Големина : 12" (32.5 cm) Ширина x 108" (180cm) Должина,која е погодна за декорација маси за 4 до 12 луѓе, доволно за вашата секојдневна употреба.Едноставен и Класичен Дизајн : Оваа табела тркач е погодна за секоја прилика, дизајнот е елегантна и едноставна, која тешко може да се излезе на стил, тоа може да го подобри вашиот домот и декорација додадете повеќе уникатен дизајн за вашата соба.Висок Квалитет на Материјалите : табела тркач е направен од памук и лен, која е мека и трајни производи за да ги задоволат вашите потреби за долгорочна употреба; тоа е машина перат без бледнее и брчки, така што тоа може да се заштити вашата маса добро.Табела Декорација : табела знаме не може да се користи само за да ги красат вашата маса, но е погодна за салата, foyer, игра или кафе на маса или на друг мебел површини, и со користење на чиста боја табела тркач, тоа може да се направи вашата дневна соба полна со убавина.Апликацијата Прилики : На маса тркач е идеален за Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, роденден партии и скара, затворен и отворен прилики, како што се градини и канцеларии, тоа е исто така погоден за одмор и секојдневна употреба, кој е идеален за домашна декорација.Чист Лен Hemstitch Табела Тркач, 13 x 72 Инчен , Природен Материјал Европската Лен, Машина Перат, рачно изработени Салон Шамија, Одличен Подарок Избор, Сива.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди