.

.

New
Круг Јасно PVC Маса Покрие Заштитник Винил Водоотпорен Пластични Tablecloth Анти-жешка Табела Мат Дебелина 1.2 mm Транспарентен Tablecloths (Кол.50 инчи,без Мирис)

Круг Јасно PVC Маса Покрие Заштитник Винил Водоотпорен Пластични Tablecloth Анти-жешка Табела Мат Дебелина 1.2 mm Транспарентен

DEN 1401.60

Тековен
Во продавницата

Ако ви треба custom size, ве молиме одете на Coyang storefront, се најде Имате прашање за Coyang?Кликнете на постави прашање да не контактирате за вашиот прилагодување барање.Ако ви треба custom sizes, ве молиме контактирајте со нас.Обично се испраќаат во рок од 1-2 дена,Може да пристигне во 5-10 дена.Ново надградба на пвц материјал, маса крпа заштитник.Нема намалување, најмалку мирис.Совршен за кујни, јадење соби, пишување на десктоп, кафе & крајот маси, ТВ клупата, облекување маса, ноќ стојат, countertop, компјутер биро, подот или килим итн.Топлина отпорни до 176°F/80°C, добро е да се поклопува со placemats.Материјал : ПВЦ.Ние обично се намали на малку поголеми од вистинската големина за да се избегне намалување предизвикано од сечење или пакување во превозот, оттука, мала големина разликата не е квалификуван како квалитет прашање.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди