.

.

New
Дом ги Опфаќа Домот Кристално Јасна Табела Покрие со Убава Бела Чипка Граница 90 Инчен Круг ПВЦ Tablecloth Заштитник

Дом ги Опфаќа Домот Кристално Јасна Табела Покрие со Убава Бела Чипка Граница 90 Инчен Круг ПВЦ Tablecloth Заштитник

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Транспарентен ПВЦ покрие ја заштитува вашата маса површината против дамки, гребнатини и топлина, исто така, покажува убавината на вашиот сопствен маса или tablecloth и оди добро со било декоративни бои шеми.Овие Бела Чипка за обновливи tablecloth заштитници мерка - 90 Инчен Круг.Лесно да се расчисти, со користење на сад крпа за да ги избрише дамки или чистење со вода.Заштита на вашата маса или tablecloth од гребнатини, scuffs, дамки, spillage, додека одржување на вашето биро уредната, чиста и организирана. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО НА ГАРАНТИРА.Тешки-должност Исклучителна јасно пластика tablecloths .Нашите јасно пластика tablecloths се навистина јасни или се види-преку, не облачно или само транспарентен.Вашиот маси ќе изгледа домот со овие прекрасни јасно пластична маса ги опфаќа.Секој пакет доаѓа со 1 јасно пластика водоотпорен табела заштитник.Карактеристики на hemmed граница за убав готовиот изглед.Заштита на вашата маса или tablecloth од гребнатини, scuffs, дамки, spillage, додека одржување на вашето биро уредната, чиста и организирана.Јасна ПВЦ пластика tablecloth совршен за секојдневна употреба.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди