.

.

New
Royhom Надградба Мирис 60 x 60 Инчен Clear Табела Покрие Заштитник, 1.5 мм Дебел Плоштадот Табела Заштитник за трпезарија Табелата, Јасно Пластика Tablecloth Заштитник, Јасно Мас?

Royhom Надградба Мирис 60 x 60 Инчен Clear Табела Покрие Заштитник, 1.5 мм Дебел Плоштадот Табела Заштитник за трпезарија

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

Храната може да се допре тоа директно, не грижете се за токсични и штетни.5 mm јасно маса крпа заштитник може да се користи за сите мебел блузи,2.Royhom без МИРИС и БЕЗ ПЛАСТИЧНИ МИРИС табела заштитници се направени од phthalate-бесплатно, BPA-free материјал, без штета за вашите деца и семејство.5 mm Thickization барање.Maxmum отпорност на топлина од јасно табела мат е до 176°F/80°C, На 1.Даде шанса, ќе имаат подобар живот!. ✅【РИЗИК КУПУВАЊЕ】 - ве Молиме да се купи Royhom ПВЦ заштитник покрие со доверба!Нашата гаранција Ризик, 30 Ден и 1 Година Гаранција за обезбедување на вашата 100% задоволство. ✅【БЕЗБЕДНО и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】 - Овој водоотпорен биро маска е направена од 100% висок степен на ПВЦ материјал без BPA, погоден за секојдневна употреба. ✅【ТЕШКИ & НЕ се ЛИЗГА】 - На 1.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди