.

.

New
Коктел Табела Dolly за 30 Тркалезни Маси

Коктел Табела Dolly за 30 Тркалезни Маси

DEN 3350.40

Тековен
Во продавницата

Работа попаметни, не се потешко и да се направи работата полесна кога е време за вашиот следен настан.Овој пригоден коктел табела dolly ви овозможува да се вчита на сите ваши пиедестал табела парчиња на една количка.На dolly карактеристики скатен полици кои ќе ги спречи лизгање надвор од dolly.На тапациран ткаенина платформа врвот држи вашиот основи и го спречува финиш од тоа да биде изгребани.Можете лесно да се тркалаат оваа количка на камион за транспорт на различни настани.Дизајниран за Комерцијални.Дизајниран да се одржи од 30" Тркалезни Маси / Поддржува до 10 Коктел Табела Сетови.Паб Табела Количка Наменета да се одржи од 30" Тркалезни Маси Поддржува до 10 Коктел Табела Поставува 5 Скатен Полиците со престане да се спречи маса од лизгање од Carpeted Платформа за бази на Тешки Челична Рамка Црна Метална Рамка 5" Гума Casters; Две Заклучување Подот на Платформа Врвот Висина : 62.5"H Кат на База на Носителот Висина : 79.5"Х Тежина Капацитет : 600 кг Една Единица Тежина : 122.72 lbs Фиксна Ширина : 34.5 Инчи Фиксна Длабочина : 28.75 Инчи Минималната Висина : 62.500 Инчи Максимална Висина : 79.500 Инчи.Коктел Табела Dolly за 30" Тркалезни Маси Опис : Овој пригоден коктел табела dolly ви овозможува да се вчита на сите ваши пиедестал табела парчиња на една количка.На dolly карактеристики скатен полици кои ќе ги спречи лизгање надвор од dolly.На тапациран ткаенина платформа врвот држи вашиот основи и го спречува финиш од тоа да биде изгребани.Можете лесно да се тркалаат оваа количка на камион за транспорт на различни настани.Паб/Пиедестал Табела Количка за 30" Тркалезни Маси Има 10 Коктел Табела Поставува СОБРАНИЕТО ПОТРЕБНИ 5 Скатен Полиците со престане да се спречи маса од лизгање од Carpeted Платформа за бази на Тешки Челична Рамка Црна Метална Рамка 5" Гума Casters; Две Заклучување Подот на Платформа Врвот Висина : 62.5"H Кат на База на Носителот Висина : 79.5"H Ширина : 34.5"W Висина : 62.5" - 79.5"H Длабочина : 28.75"Д__XA-30-COTA-DY-GG (БИЗ).

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди