.

.

New
Тркалезна Маса Крпа Перат Памук, Лен Правоаголна Маса Крпа Скролувајте Damask Жакард Tablecloth Дамка Прашина Доказ Крпа Декоративни Табела Покритие За Кујна Dinning Tabletop Лен

Тркалезна Маса Крпа Перат Памук, Лен Правоаголна Маса Крпа Скролувајте Damask Жакард Tablecloth Дамка Прашина Доказ Крпа

DEN 2080.80

Тековен
Во продавницата

◆Vitage и елегантен,одлична идеја за декорација на вашата маса.Двете рака за перење и машината за перење се avaible. ◆Маса Крпа Погоден за вечера маса,кафе на маса,книга биро,складирање табела итн,затворен,или пикник на отворено. ◆ Површината на tablecloth е направен на напредна технологија и бои за да се осигура дека тоа не е лесно да исчезнат, па you don' t мора да се грижите за моделот носат или исчезнува. ◆ Мека и дише, без иритација на кожата, тоа е совршен избор за дневна употреба. ◆ Лесна и интегриран дизајн, носат-отпорни, не pilling, не е лесно да се деформира и смали;. ◆ПРОИЗВОД DETAILSThe класичен изглед пар убаво со двата современи и секојдневниот табела settings.овие класичен hemstitched табела салфети се комбинираат за трајност со мекост.Пакување Вклучуваат : tablecloth *1 Care Инструкции : машина перат, ја собори или линија сува и без бои трчаше, топла вода со благ детергент за нежна циклус, сушење на ниска temp◆ Опис на Производот◆ На tablecloth е направен од и издржливи материјали, и светли и свежи бои се создаде жива маса.◆ Оваа трајни tablecloth е водоотпорен и навремено отпорни за внатрешна и надворешна употреба.◆Answer : ___________________________ Note : 1. На tablecloth е рачно изработени.На готовиот производ, може да покаже некоја грешка од ±5cm2. Бојата на објектот прикажани во слика може да биде малку поинаков на вашиот монитор, бидејќи мониторот не е калибриран истиот, се надевам да understand3. Тоа е најдобро да висат надолу на 25 - 30 см tablecloth.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди