.

.

New
janef Беж рачно изработени Капчиња Памук, Маса Крпа Чипка Doilies Круг Чипка Tablecloths 35 Инчи.

janef Беж рачно изработени Капчиња Памук, Маса Крпа Чипка Doilies Круг Чипка Tablecloths 35 Инчи.

DEN 431.76

Тековен
Во продавницата

Памук,чипка.Увезени.Meterial : Чист памук, на doily ви даде меко чувство.Рачно изработени Се : чипка tablecloth се направени со рака.Големина : Круг tablecloth Дијаметар 35 инчи(90cm).Поради рака капчиња,големината имаат малку случајна грешка 5%-8%.Погоден за стави на маса, вечерата на маса, компјутер биро, троседот, кафе на маса, Совршен колекции за Божиќ/Свадба сезона да ги красат вашата tabletop.Се мијат со рака нежно или може да се мијат со машина,не се впие тоа премногу долго,или користете топла вода,имале подобро не машина за миење,обесени во вентилирани место сува,анти-изложеност.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди