.

.

New
Таблета 10 Инчен Android Таблети, 64-битна Quad-Core Процесор, 32GB ROM 128GB се Прошири,2+5MP Камера,HD IPS Допир Scree, 6000mah Батеријата, WiFi, Bluetooth, 2021 Моќни Перформанси Таблет Компјутер(Црн

Таблета 10 Инчен Android Таблети, 64-битна Quad-Core Процесор, 32GB ROM 128GB се Прошири,2+5MP Камера,HD IPS Допир Scree,

DEN 0.00

Тековен
Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Високи перформанси & Брз Одговор】:XNN таблет доаѓа со најновиот Android 10.0 OS оперативен систем, 2 GB RAM и повеќе моќни 64-битни енергија-заштеда на Quad-core Процесор, им овозможува побрзо стан започне, помазна видео записи и подобро целокупната изведба.Покрај тоа, ова андроид таблет компјутер останат поврзани со вграден bluetooth 4.2 и 2.4 G Wi-Fi 802.11 b/g/n, брзо поврзување на мрежа. 【Крајната Забава Искуство】:Ова 10-инчен таблет е Google Уверение, можете да даунлоадирате илјадници апликации во Google Play Store, како што е Netflix, Facebook, You Tube и така натаму.На 6000m Ah полимер-Литиум батерија и мали моќта на ПРОЦЕСОРОТ збогатете го вашето искуство и да ви овозможи да уживате до 10 часа на мешани читање, 4h гледање ТВ емисии, 6h сурфање на интернет.Нашата Google таблет може да ви даде долготраен забава секаде и во секое време. 【Фати & Продавница Прекрасни Моменти】:Овој андроид 10-инчен таблет има 2 MP камера напред и 5 MP задна камера, која ви овозможува лесно пука и видео разговор, споделување вашите приказна со пријатели и семејства.Гејминг таблет доаѓа со 32 GB внатрешна меморија и SD-картичка контактот кој ви овозможува додавање maxes до 128 GB меморија, нема повеќе да се грижиш простор за складирање, што го прави лесен за складирање на песни, слики, видеа, итн. 【Голема Гледање Искуство и Двоен Кутија Јазик】:Овој паметен таблета донесува 1280 x 800 HD IPS екранот, презентирање а светол дисплеј со живописни бои за повеќе вистина-до-живот гледање искуство, со што ви појасни и посветла слика.Одликувајќи се со двојно јазик, која ќе ги носи повеќе моќни аудио.Се задоволат секојдневните потреби, како што се гледа видеа, телевизија, топката игри, филмови, итн. 【Лесен и Шармантна Слика】:Овој голем plus е лесен со потенки визуелен ефект.На класична црна боја, со популарни тесен bezels дизајнот е добар-потрага.За деца, ученици и постари лица, тоа е полесно да се носат и преносни да аплицираат за сите видови на ситуации.Тоа го прави вашиот ден весел и удобен.Оваа таблета 10 инчи ќе биде добар избор за семејна забава и, исто така, може да биде добар подарок за пријатели.

Останатите карактеристики

Обновено

Слични понуди